سبد خرید من

محصولی در سبد شما نمیباشد
جمع : 0 ﷼

کاربران آنلاین

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجتمع چاپ سرمدی پس از ده سال فعالیت مستمر در زمینه چاپ و صحافی ، در دو سال اخیر نیز در حوزه نشر کتاب ویژه بزرگسالان فعالیت نوینی را به منظور خدمت به فرهیختگان و طالبان علم و فرهنگ آغاز نموده است . این واحد با هدف تولید مجموعه آثار تالیفی و ترجمه ای راه اندازی شده و آمادگی چاپ و نشر آثار شما هموطنان عزیز با موضوعاتی که باعث ارتقای فرهنگ اجتماعی ، مهارت زندگی و مسائل ارزشی مطابق بر نیازهای جامعه می شود را دارد.

 
   فینگیلی

 واحد کودک انتشارات نقش گستران سرمدی با عنوان (( فینگیلی )) با هدف تولیدکتاب های ارزشی و اخلاقی برای کودکان عزیزتان فعالیت خود را طی دو سال گذشـته با حضور و نظارت کارشناسـان مجرب و متـرجمان علاقه مند در حوزه کودک آغاز نموده و تصمیم دارد تا کتاب هایی با کمیّت و کیفیت بالا و متنوع برای خانواده های عزیز ایرانی و فرزندان دلبندشان ارائه نماید.

رسیدن به کمال و رشد فکری و ذهن فرزندانمان، آرزوی همه ماست . با توجه به این که اساس و زیر بنای شخصیت انسان در سال های اولیه زندگی اش پی ریزی می شود و آموخته ای او در این سنین تاثیری عمیق بر شکل گیری رفتار و شخصیت او در آینده دارد، لذا به کمک کتاب هایی با واژگان مثبت و مناسب می توانیم در دوران طـلایی زیر 10 سال، فرزندانمـان را به کتاب و کتاب خوانی علاقه مند کنیم. شما می توانید پس از تهیه و مطالعه کتاب  های مجموعه فینگیلی آن ها را به فرزندان، دوستان و آشنایان خود هدیه داده یا معرفی فرمایید تا سهمی در گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی داشته باشید.

 از اینکه فینگیلی را به عنوان دوست خود انتخاب کرده اید صمیمـانه سپاس گـزاریم.« فینگیلی » دوست خوب کودکان ایرانی

 

نحوه و مراحل خرید

 

آخرین خبرها

تماس با ما

آدرس: تهران ، خیابان انقلاب ، پل چوبی ، مقابل ایستگاه BRT، شماره 203.

تلفن:  06-77684405

ایمیل: info@sarmadipub.com